HBR20150S-220HF
MFR.Part #
HBR20150S-220HF
JLCPCB Part #
C272395
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150V 200A 830mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS