GF1H220MC110A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1H220MC110A00CV0
JLCPCB Part #
C271411
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS