KM1E471MG125A00CV016
Extended
- Manufacturer
- Changzhou Huawei Elec
- MFR.Part #
- KM1E471MG125A00CV016
- JLCPCB Part #
- C271347
- Package
- Plugin,D10xL12.5mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS