HP2G221ER300S68CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
HP2G221ER300S68CV0
JLCPCB Part #
C271333
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS