1812W2F3300T4E
MFR.Part #
1812W2F3300T4E
JLCPCB Part #
C270975
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS