201007F470KT4E
MFR.Part #
201007F470KT4E
JLCPCB Part #
C270968
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS