HP05W3J047JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP05W3J047JT5E
JLCPCB Part #
C270838
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS