HP06W2J022JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP06W2J022JT5E
JLCPCB Part #
C270831
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS