0402WGF1300TCE
MFR.Part #
0402WGF1300TCE
JLCPCB Part #
C270649
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS