0402WGF2704TCE
MFR.Part #
0402WGF2704TCE
JLCPCB Part #
C270621
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS