25SVPD82M
MFR.Part #
25SVPD82M
JLCPCB Part #
C2161530
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12.7mm 2000hrs@125℃ 25V 28mΩ 60.1mA@120Hz 82uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS