0402WGF3092TCE
MFR.Part #
0402WGF3092TCE
JLCPCB Part #
C270615
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS