0402WGF412JTCE
MFR.Part #
0402WGF412JTCE
JLCPCB Part #
C270602
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS