0402WGF487JTCE
MFR.Part #
0402WGF487JTCE
JLCPCB Part #
C270597
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS