0402WGJ0111TCE
MFR.Part #
0402WGJ0111TCE
JLCPCB Part #
C270419
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS