0603WAJ051JT5E
MFR.Part #
0603WAJ051JT5E
JLCPCB Part #
C25249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS