NQ02WGF2211TCE
MFR.Part #
NQ02WGF2211TCE
JLCPCB Part #
C270376
Description
-55℃~+155℃ 100V 2.21kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS