NQ02WGJ0472TCE
MFR.Part #
NQ02WGJ0472TCE
JLCPCB Part #
C270367
Description
-55℃~+155℃ 100V 4.7kΩ 62.5mW ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS