0201WMJ0270TEE
MFR.Part #
0201WMJ0270TEE
JLCPCB Part #
C270320
Description
-55℃~+155℃ 25V 27Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS