0402WGJ082JTCE
MFR.Part #
0402WGJ082JTCE
JLCPCB Part #
C25182
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS