0402WGJ051JTCE
MFR.Part #
0402WGJ051JTCE
JLCPCB Part #
C25174
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS