0402WGF931JTCE
MFR.Part #
0402WGF931JTCE
JLCPCB Part #
C25137
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS