0402WGF4120TCE
MFR.Part #
0402WGF4120TCE
JLCPCB Part #
C25112
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS