0402WGF3900TCE
MFR.Part #
0402WGF3900TCE
JLCPCB Part #
C25109
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS