CBW321609U202T
MFR.Part #
CBW321609U202T
JLCPCB Part #
C268314
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 2kΩ@50MHz 300mA 700mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS