R0603RXX394XF10LTS
- MFR.Part #
- R0603RXX394XF10LTS
- JLCPCB Part #
- C267582
- Description
- 100mW 390kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS