R0603RXX154XF10LTS
- MFR.Part #
- R0603RXX154XF10LTS
- JLCPCB Part #
- C267574
- Description
- 100mW 150kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS