R0603RXX183XJ10LTS
- MFR.Part #
- R0603RXX183XJ10LTS
- JLCPCB Part #
- C267262
- Description
- 100mW 18kΩ 50V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS