R0603RXX122XJ10LTS
- MFR.Part #
- R0603RXX122XJ10LTS
- JLCPCB Part #
- C267259
- Description
- 1.2kΩ 100mW 50V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS