SMNR8040-331MT
MFR.Part #
SMNR8040-331MT
JLCPCB Part #
C266440
Package
SMD,8x8mm
Description
1.155Ω 330uH 680mA 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS