SMNR8040-270MT
MFR.Part #
SMNR8040-270MT
JLCPCB Part #
C266438
Package
SMD,8x8mm
Description
101mΩ 2.15A 2.15A 27uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS