SMNR8040-100MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMNR8040-100MT
JLCPCB Part #
C266437
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 3.6A 3.6A 37mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS