R3132D15EA-TR-FE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
R3132D15EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2466673
Package
SON-6(1.2x1.6)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 240ms 800mV~6V Active Low No Open Drain Voltage Detector Yes SON-6(1.2x1.6) Supervisor and Reset ICs ROHS