R3134N42EA-TR-FE
MFR.Part #
R3134N42EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2462586
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 240ms 4.2V 750mV~6V Active Low Open Drain Voltage Detector Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS