RP300K46AC-TR
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
RP300K46AC-TR
JLCPCB Part #
C2461994
Package
XDFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 4.6V 50ms 720mV~5.5V Active Low No Push-pull Voltage Monitor Yes XDFN-4-EP(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS