R3132Q12EA-TR-FE
MFR.Part #
R3132Q12EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2461138
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 240ms 800mV~6V Active Low No Open Drain Voltage Detector Yes SC-82AB Supervisor and Reset ICs ROHS