RN5VD31CA-TR-FE
MFR.Part #
RN5VD31CA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460901
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100ms 3.1V 700mV~10V No No Push-pull Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS