RN5VD25CA-TR-FE
MFR.Part #
RN5VD25CA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460725
Description
-40℃~+85℃ 1 100ms 2.5V 700mV~10V No No Push-pull Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS