RN5VD41CA-TR-FE
MFR.Part #
RN5VD41CA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460685
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100ms 4.1V 700mV~10V No No Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS