RN5VD44AA-TR-FE
MFR.Part #
RN5VD44AA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460657
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100ms 4.4V 700mV~10V No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS