RN5VD23CA-TR-FE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
RN5VD23CA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460625
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 100ms 2.3V 700mV~10V No No Push-pull Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS