AHA105M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA105M50B12T-F
JLCPCB Part #
C2449661
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mA@120Hz 199Ω@120Hz 1uF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS