AVEZ227M06X16T-F
MFR.Part #
AVEZ227M06X16T-F
JLCPCB Part #
C2449657
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 204mA@120Hz 220uF 500mΩ 6.3V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS