HF115F/024-1HS3
MFR.Part #
HF115F/024-1HS3
JLCPCB Part #
C24645
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.44kΩ 100mΩ 15ms 24V 300V@DC、440V@AC 400mW 8A@250VAC、12A@250VAC、16A@250VAC 8ms DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS