AVE686M25X16T-F
- MFR.Part #
- AVE686M25X16T-F
- JLCPCB Part #
- C2443284
- Package
- SMD,D6.3xL7.7mm
- Description
- -40℃~+85℃ 109mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 3.41Ω@120Hz 68uF ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS