AFK688M10R44T-F
MFR.Part #
AFK688M10R44T-F
JLCPCB Part #
C2443264
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.06A@100kHz 33mΩ 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS