AFK157M50G24VT-F
MFR.Part #
AFK157M50G24VT-F
JLCPCB Part #
C2443263
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 180mΩ 2000hrs@105℃ 502.5mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS