AFK475M80D16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK475M80D16T-F
JLCPCB Part #
C2443262
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3Ω 4.7uF 40mA@100kHz 80V ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS