AFK686M80H32VT-F
MFR.Part #
AFK686M80H32VT-F
JLCPCB Part #
C2443254
Package
SMD,D12.5xL14.3mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.3mm 320mΩ@100kHz 375mA@120Hz 5000hrs@105℃ 68uF 80V ±20% SMD,D12.5xL14.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS