AFK108M25H32VT-F
MFR.Part #
AFK108M25H32VT-F
JLCPCB Part #
C2443146
Package
SMD,D12.5xL14.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 14.3mm 25V 5000hrs@105℃ 60mΩ@100kHz 825mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS